Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
800 SEK
STOLAR, 3 st, nyrenässans, betsad, träskuren ek, 1800-/1900-tal, höjd ca 110, sitthöjd 47 cm
Bruksslitage
785056
2020-08-23
Gör en kostnadsfri värdering här