1639 - Stolar nyrenässans

1639 - Stolar nyrenässans
1639 - Stolar nyrenässans
1639 - Stolar nyrenässans
1639 - Stolar nyrenässans

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

STOLAR, 3 st, nyrenässans, betsad, träskuren ek, 1800-/1900-tal, höjd ca 110, sitthöjd 47 cm

Bruksslitage

785056

2020-08-23