1640 - Stolar nyrenässans

1640 - Stolar nyrenässans
1640 - Stolar nyrenässans
1640 - Stolar nyrenässans
1640 - Stolar nyrenässans

Såld för:

10 500 SEK

Utropspris

5 000 SEK

STOLAR, 21 st, nyrenässans, betsad, träskuren ek, pergamoidsitsar, 1800-/1900-tal, höjd ca 105, sitthöjd 46 cm

Bruksslitage

785058

2020-08-23