1479 - Ove Persson oljemålning

Såld för:

4 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OVE PERSSON (född 1925), kalas, signerad Ove Persson, daterad 1981, olja på pannå, ca 65 x 80 cm

785060

2020-08-23