Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
1 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal), uppenbarelsescen, olja på duk, ca 117 x 90 cm
DUBBEKOLLA EV SIGNATUR
785062
2020-08-23
Gör en kostnadsfri värdering här