1480 - Oidentifierad konstnär (1900-tal

Såld för:

900 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal), uppenbarelsescen, olja på duk, ca 117 x 90 cm

DUBBEKOLLA EV SIGNATUR

785062

2020-08-23