1483 - Kannor / tillbringare glas

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

800 SEK

KANNOR / TILLBRINGARE, glas, 10 st, olika modeller, storlek, ålder och skick, 1800-/1900-tal

Varierande slitage

785071

2020-08-23