1485 - Metallföremål

1485 - Metallföremål
1485 - Metallföremål

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

800 SEK

FÖREMÅL, 13 st, i olika metaller, olika föremål, modeller, stil, ålder och skick, bl a korgmönstrad plåtask, glassform i tenn, färskostformar i plåt

Varierande slitage, skador, korrosion

785076

2020-08-23