1641 - Mässingsföremål

1641 - Mässingsföremål
1641 - Mässingsföremål
1641 - Mässingsföremål
1641 - Mässingsföremål
1641 - Mässingsföremål
1641 - Mässingsföremål

Såld för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OBJEKT / FÖREMÅL, 15 st, mässing, olika modeller, stilar, funktioner, ålder och skick, 1900-/2000-tal

Varierande slitage, ärgningar

785080

2020-08-23