Glasbord

Glasbord
Glasbord
Glasbord
Glasbord
Glasbord
Glasbord
Glasbord
Glasbord

Klubbat för:

300 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

GLASBORD, 1970/80-tal, mässingsstomme, rökfärgad skiva, höjd ca 45, 125x59 cm

Zustandsbeschreibung

Repor

785081

2020-06-19