Klubbat för:
300 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
GLASBORD, 1970/80-tal, mässingsstomme, rökfärgad skiva, höjd ca 45, 125x59 cm
Zustandsbeschreibung
Repor
785081
2020-06-19
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner