1486 - Picknickkorg-/väska

1486 - Picknickkorg-/väska
1486 - Picknickkorg-/väska
1486 - Picknickkorg-/väska
1486 - Picknickkorg-/väska
1486 - Picknickkorg-/väska
1486 - Picknickkorg-/väska
1486 - Picknickkorg-/väska
1486 - Picknickkorg-/väska

Såld för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PICKNICKKORG / -VÄSKA, flätad pil, med inredning/tillbehör i porslin och metall, 1900-tal, höjd 22, 63 x 41 cm

Bruksslitage

785083

2020-08-23