Bordslampor
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BORDSLAMPOR, 1 par, Italien, 1900-tal, färgat alabaster, urnformade, med uppsvängda förgyllda hänklar, höjd inkl. skärm ca 37 cm
Bruksslitage, ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionen
785091
2020-06-22