Buffelhorn

Buffelhorn
Buffelhorn
Buffelhorn
Buffelhorn
Buffelhorn
Buffelhorn
Buffelhorn
Buffelhorn

Klubbat för:

750 SEK

800 SEK

BUFFELHORN, snidad dekor av drakar, ostasien, 1900-tal, höjd 34,5-35,5 cm.

Ytslitage.

785094

2020-06-30