Thure Thörn skulptur

Thure Thörn skulptur
Thure Thörn skulptur
Thure Thörn skulptur
Thure Thörn skulptur
Thure Thörn skulptur
Thure Thörn skulptur
Thure Thörn skulptur
Thure Thörn skulptur
Thure Thörn skulptur
Thure Thörn skulptur

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

THURE THÖRN (1918-2005): Skulptur, kvinnofigur, gips, signerad T Thörn, daterad 54, höjd ca 60 cm

785098

2020-06-23