Solspegel 1900-talets andra hälft

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPEGEL, s k solspegel, 1900-talets andra häft, bronserat trä, diameter ca 60 cm

Skadad bit medföljer, slitage

785107

2020-06-23