934 - Rotisserie / grillspettsroterare

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 800 SEK

ROTISSERIE, 2 delar, gjutjärn och plåt, med uppdragbart verk, märkt FUF, samt spetthållare på trefot i gjutjärn, sent 1800-tal, höjder ca 37 cm

Bruksslitage, spett saknas

785110

2020-08-22