935 - Rotisserie / grillspettsroterare 1800-tal

Såld för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ROTISSERIE, gjutjärn och plåt, mekaniskt uppdragsverk, märkt "Capdet & Lefebre Perpignon", sent 1800-tal, höjd ca 44 cm

Bruksslitage

785112

2020-08-22