Hörnskåp 1700-tal
Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
HÖRNSKÅP, 1700-tal, 2-delat, vitmålat, nederdel med dekor av kolonner, höjd ca 202, 80x59 cm
Skadat gångjärn, senare bemålning, slitage, låset ur funktion, medföljande nyckel möjligen ej tillhörande
785116
2020-06-19