Hörnskåp 1700-tal

Hörnskåp 1700-tal
Hörnskåp 1700-tal
Hörnskåp 1700-tal
Hörnskåp 1700-tal
Hörnskåp 1700-tal
Hörnskåp 1700-tal
Hörnskåp 1700-tal
Hörnskåp 1700-tal

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HÖRNSKÅP, 1700-tal, 2-delat, vitmålat, nederdel med dekor av kolonner, höjd ca 202, 80x59 cm

Skadat gångjärn, senare bemålning, slitage, låset ur funktion, medföljande nyckel möjligen ej tillhörande

785116

2020-06-19