Två stolar 1800-tal

Två stolar 1800-tal
Två stolar 1800-tal
Två stolar 1800-tal
Två stolar 1800-tal
Två stolar 1800-tal
Två stolar 1800-tal
Två stolar 1800-tal
Två stolar 1800-tal
Två stolar 1800-tal
Två stolar 1800-tal

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STOLAR 2 st, sengustavianska, 1800-talets första kvartal, höjd ca 91 cm

senare bemålade, åldersrelaterat slitage

785118

2020-06-22