1487 - Kaffeattiraljer 1800-/1900-tal

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

800 SEK

KAFFEATTIRALJER, 3 delar, kafferostare med vev, plåt, kaffekvarn, mahogny och gjutjärn, enkel kafferostare med skaft, plåt, 1800-/1900-tal

Bruksslitage

785121

2020-08-23