Michael Byron Mindfields

Michael Byron Mindfields
Michael Byron Mindfields
Michael Byron Mindfields
Michael Byron Mindfields

Såld för:

Osåld

Utropspris

3 000 SEK

MICHAEL BYRON (USA, född 1954), "MINDFIELDS 25", signerad och daterad på baksidan Amsterdam 90, mixed media/works on paper, ca 24x18 cm

PROVENIENS:
Anders Tornberg Gallery, Lund

785130

2020-08-31