Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
KWA, trädgårdsstolar, bord, 7 dlr, sent 1900-tal, oljade träribbor med mörklackad metall stomme, bredd 65 cm, bordets diam 100, höjd 70 cm, stapelbara
Slitage främst på träribborna
785134
2020-06-22
Gör en kostnadsfri värdering här