Klubbat för:
4 200 SEK
2 500 SEK
KWA, trädgårdsstolar och bord, 7 delar, sent 1900-tal, oljade träribbor med mörklackad metall stomme, bredd 65 cm, bordets diam 100, höjd 70 cm, stapelbara stolar
Slitage främst på träribborna
785136
2020-06-22