KWA trädgårdsmöbel

KWA trädgårdsmöbel
KWA trädgårdsmöbel
KWA trädgårdsmöbel
KWA trädgårdsmöbel
KWA trädgårdsmöbel
KWA trädgårdsmöbel
KWA trädgårdsmöbel
KWA trädgårdsmöbel
KWA trädgårdsmöbel
KWA trädgårdsmöbel

Klubbat för:

4 200 SEK

2 500 SEK

KWA, trädgårdsstolar och bord, 7 delar, sent 1900-tal, oljade träribbor med mörklackad metall stomme, bredd 65 cm, bordets diam 100, höjd 70 cm, stapelbara stolar

Slitage främst på träribborna

785136

2020-06-22