Matta rölakan signerad SI
Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MATTA, rölakan, Sverige, 1900-talets andra hälft, geometrisk dekor i gult och grönt, signerad SI, ca 240x167 cm
Ingår i temaauktionen "Sätt färg på ditt hem"
Bruksslitage, fläckar, fransslitage
785137
2020-06-28