Matta rölakan signerad SI

Matta rölakan signerad SI
Matta rölakan signerad SI
Matta rölakan signerad SI
Matta rölakan signerad SI
Matta rölakan signerad SI
Matta rölakan signerad SI
Matta rölakan signerad SI
Matta rölakan signerad SI

Klubbat för:

1 300 SEK

1 500 SEK

MATTA, rölakan, Sverige, 1900-talets andra hälft, geometrisk dekor i gult och grönt, signerad SI, ca 240x167 cm

Ingår i temaauktionen "Sätt färg på ditt hem"

Bruksslitage, fläckar, fransslitage

785137

2020-06-28