KWA trädgårdsstolar

KWA trädgårdsstolar
KWA trädgårdsstolar
KWA trädgårdsstolar
KWA trädgårdsstolar
KWA trädgårdsstolar
KWA trädgårdsstolar
KWA trädgårdsstolar
KWA trädgårdsstolar
KWA trädgårdsstolar
KWA trädgårdsstolar
KWA trädgårdsstolar
KWA trädgårdsstolar

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KWA, trädgårdsstolar, 6 st, sent 1900-tal, oljade träribbor med mörklackad metall stomme, bredd 65 cm, stapelbara

Slitage främst på träribborna

785139

2020-06-23