1489 - Antika råttfällor

1489 - Antika råttfällor
1489 - Antika råttfällor
1489 - Antika råttfällor
1489 - Antika råttfällor
1489 - Antika råttfällor
1489 - Antika råttfällor

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

800 SEK

RÅTTFÄLLOR, 2 st, bur i smide samt modell i furu, 1800-/1900-tal, höjd 20, 33 x 20 respektive höjd 22, 19 x 20 cm

Ålders- och bruksrelaterat slitage, korrosion

785144

2020-08-23