Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
800 SEK
RÅTTFÄLLOR, 2 st, bur i smide samt modell i furu, 1800-/1900-tal, höjd 20, 33 x 20 respektive höjd 22, 19 x 20 cm
Ålders- och bruksrelaterat slitage, korrosion
785144
2020-08-23
Gör en kostnadsfri värdering här