Ole Juul oljemålning

Ole Juul oljemålning
Ole Juul oljemålning
Ole Juul oljemålning
Ole Juul oljemålning
Ole Juul oljemålning
Ole Juul oljemålning

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

OLE JUUL (Norge 1852-1927): Kustvy med figurer i solnedgång, signerad O. Juul, olja på duk, 39x60 cm

785148

2020-06-18