1490 - Skrin 1800-tal

1490 - Skrin 1800-tal
1490 - Skrin 1800-tal
1490 - Skrin 1800-tal
1490 - Skrin 1800-tal
1490 - Skrin 1800-tal
1490 - Skrin 1800-tal
1490 - Skrin 1800-tal
1490 - Skrin 1800-tal

Såld för:

4 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKRIN, kassaskrinsmodell, smide och punsad mässing, senare inredning i trä, 1800-talets andra hälft, höjd ca 17, 39 x 25 cm

Bruksslitage, senare inredning

785151

2020-08-23