Werner Pfeiffer blandteknik

Werner Pfeiffer blandteknik
Werner Pfeiffer blandteknik
Werner Pfeiffer blandteknik
Werner Pfeiffer blandteknik
Werner Pfeiffer blandteknik
Werner Pfeiffer blandteknik
Werner Pfeiffer blandteknik
Werner Pfeiffer blandteknik
Werner Pfeiffer blandteknik
Werner Pfeiffer blandteknik
Werner Pfeiffer blandteknik
Werner Pfeiffer blandteknik

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

WERNER PFEIFFER (född 1946): (5) Abstrakta kompositioner, blandteknik, signerade och daterade, 2 instruktioner medföljer, ca 17x14 samt 28x22 cm

Några nagg och fläckar

785153

2020-06-22