Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
WERNER PFEIFFER (född 1946): (5) Abstrakta kompositioner, blandteknik, signerade och daterade, 2 instruktioner medföljer, ca 17x14 samt 28x22 cm
Några nagg och fläckar
785153
2020-06-22
Gör en kostnadsfri värdering här