936 - Vattenbad 1800-tal

936 - Vattenbad 1800-tal
936 - Vattenbad 1800-tal
936 - Vattenbad 1800-tal
936 - Vattenbad 1800-tal
936 - Vattenbad 1800-tal
936 - Vattenbad 1800-tal

Klubbat för:

9 000 SEK

800 SEK

VATTENBAD, 2 delar, mässing, 1800-tal, höjd ca 9, 54 x 32 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitage, bucklor

785155

2020-08-22