Klubbat för:
850 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
SKÄRMASKINER, 2 st, bemålat gjutjärn, emalj, märkta Westfalia respektive Primus, tidigt 1900-tal, höjd 19, 34 x 33 respekive höjd 27, 49 x 32 cm
Zustandsbeschreibung
Bruks- pch åldersrelaterat slitage
785162
2020-08-23
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner