Tvådelat skåp Tyskland

Tvådelat skåp Tyskland
Tvådelat skåp Tyskland
Tvådelat skåp Tyskland
Tvådelat skåp Tyskland
Tvådelat skåp Tyskland
Tvådelat skåp Tyskland
Tvådelat skåp Tyskland
Tvådelat skåp Tyskland
Tvådelat skåp Tyskland
Tvådelat skåp Tyskland
Tvådelat skåp Tyskland
Tvådelat skåp Tyskland
Tvådelat skåp Tyskland
Tvådelat skåp Tyskland

Klubbat för:

300 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

SKÅP, 2-delat, 1800-talets första hälft, Tyskland, Louis XVI-stil, provinsarbete, körsbär och björk, höjd ca 190, 112x59 cm

Kuntoraportti

Blekt, omfattande skador, slitage

785172

Päivämäärä:

2020-06-18