Tvådelat skåp Tyskland
Klubbat för:
300 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
SKÅP, 2-delat, 1800-talets första hälft, Tyskland, Louis XVI-stil, provinsarbete, körsbär och björk, höjd ca 190, 112x59 cm
Kuntoraportti
Blekt, omfattande skador, slitage
785172
Päivämäärä:
2020-06-18