937 - Antik "ice shaver"

937 - Antik
937 - Antik
937 - Antik
937 - Antik
937 - Antik
937 - Antik
937 - Antik
937 - Antik

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

800 SEK

TOMITASHIKI, "ice shaver"/ishyvel, gjutjärn, tidigt 1900-tal, höjd 49, 35 x 23 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitage

785181

2020-08-22