Litografi Jörgen Fogelquist

Litografi Jörgen Fogelquist
Litografi Jörgen Fogelquist
Litografi Jörgen Fogelquist
Litografi Jörgen Fogelquist
Litografi Jörgen Fogelquist
Litografi Jörgen Fogelquist

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

JÖRGEN FOGELQUIST (1927-2005): Komposition, signerad Jörgen Fogelqvist, färglitografi 180/260, bildyta ca 67 x 52 cm

785184

2020-06-23