1492 - Restaurangsymbol 1900-tal

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

800 SEK

SKYLT, tredimensionell, till restaurang, bemålad och bronserat papier maché, föreställande druvklasar och putti, 1900-talets första hälft, höjd ca 53 cm

Visst slitage

785186

2020-08-23