Peter Dahl litografier

Peter Dahl litografier
Peter Dahl litografier
Peter Dahl litografier
Peter Dahl litografier
Peter Dahl litografier
Peter Dahl litografier

Klubbat för:

1 600 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

PETER DAHL (1934-2019) (8) litografier ur Fredmans epistlar samt bok om Peter Dahl med konstnärens dedikation, några är signerade, ingen numrerad, en är ramad, den ramade ca 48x22 cm

Kuntoraportti

Slitage på boken

785194

Päivämäärä:

2020-06-22