Peter Dahl litografier
Klubbat för:
1 600 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
PETER DAHL (1934-2019) (8) litografier ur Fredmans epistlar samt bok om Peter Dahl med konstnärens dedikation, några är signerade, ingen numrerad, en är ramad, den ramade ca 48x22 cm
Kuntoraportti
Slitage på boken
785194
Päivämäärä:
2020-06-22