Atenienne

Atenienne
Atenienne
Atenienne
Atenienne
Atenienne
Atenienne
Atenienne
Atenienne
Atenienne
Atenienne
Atenienne
Atenienne

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ATENIENN / HYLLA, 1900-talets senare del, mahogny, fyra hyllplan, låda med handtag av mässing, höjd 141, längd 38, djup 26 cm

Smärre slitage

785197

2020-07-01