Josef Frank, sängbord, Svenskt Tenn
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
JOSEF FRANK, sängbord, Svenskt Tenn, modell 914, fanerat med körsbär, kant med sarg, låda under skivan, undertill brännmärkt Josef Frank Svenskt Tenn AB ERIKSSON & SÖNER MÖBELSNICKERI VRENA, höjd 56, längd 65, bredd 40 cm
Slitage, fanérresning, lådhandtag saknas
785198
2020-07-01