Josef Frank, sängbord, Svenskt Tenn

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JOSEF FRANK, sängbord, Svenskt Tenn, modell 914, fanerat med körsbär, kant med sarg, låda under skivan, undertill brännmärkt Josef Frank Svenskt Tenn AB ERIKSSON & SÖNER MÖBELSNICKERI VRENA, höjd 56, längd 65, bredd 40 cm

Slitage, fanérresning, lådhandtag saknas

785198

2020-07-01