Ulrika Hydman Vallien litografi

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ULRIKA HYDMAN VALLIEN (1938-2018): Kvinna med ormar, signerad Ulrica HV, numrerad 18/250, färglitografi, ca 42x30 cm

785199

2020-06-22