Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
800 SEK
TAKKRONA, barockstil, betsad ek, svärtat smide, 6 ljusarmar, 3 dolda ljuspunkter, 1900-tal, höjd ca 75, Ø 75 cm
Slitage, korrosion, SAV garanterar ej funktionen
785200
2020-08-23
Gör en kostnadsfri värdering här