József Dobroszláv akvarell

József Dobroszláv akvarell
József Dobroszláv akvarell
József Dobroszláv akvarell
József Dobroszláv akvarell
József Dobroszláv akvarell
József Dobroszláv akvarell

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JÓZSEF DOBROSZLÁV (1932-2016): Segelskutor, akvarell på papper, signerad och daterad József Dobroszláv 1995, 27x46 cm

785202

2020-06-20