Verner Panton

Verner Panton
Verner Panton

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

VERNER PANTON (1926-1998): komposition, serigrafi, signerad, numrerad 112/120, bildstorlek 60 x 60 cm.

Ej examinerad ur ram.

785208

2020-06-28