Poul Pava blandteknik

Poul Pava blandteknik
Poul Pava blandteknik

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

POUL PAVA (född 1967), blandteknik, figurkomposition, signerad och daterad 2016, bladstorlek 59x41 cm.

Ej examinerad ur ram.

785214

2020-06-28