Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
POUL PAVA (född 1967), 3 st, handkolorerade tryck, signerade och daterade 2013 samt även signerade och daterad a tergo, bildstorlek ca26x13 cm.
Ej examinerade ur ram.AA
785216
2020-06-28
Gör en kostnadsfri värdering här