Poul Pava handkolorerade tryck

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

POUL PAVA (född 1967), 3 st, handkolorerade tryck, signerade och daterade 2013 samt även signerade och daterad a tergo, bildstorlek ca26x13 cm.

Ej examinerade ur ram.AA

785216

2020-06-28