Walter Bosse Herta Baller elefant

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

WALTER BOSSE, skulptur i form av elefant, för Herta Baller, Österrike, 1950-tal, brons, stämplad Austria Baller, höjd 7, längd 9,5 cm

785234

2020-06-22