Bertil Fridhagen hyllsystem i riopalisander

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BERTIL FRIDHAGEN, bokhylla i 5 sektioner, 1960-tal, för Bodafors, samtliga tvådelade, riopalisander, bredd 60-100 cm, höjd ca 190 cm, medföljer CITES-intyg för riopalisander

bruksslitage

785245

2020-06-28