Stenbord 17/1800-tal

Stenbord 17/1800-tal
Stenbord 17/1800-tal
Stenbord 17/1800-tal
Stenbord 17/1800-tal
Stenbord 17/1800-tal
Stenbord 17/1800-tal
Stenbord 17/1800-tal
Stenbord 17/1800-tal
Stenbord 17/1800-tal
Stenbord 17/1800-tal
Stenbord 17/1800-tal
Stenbord 17/1800-tal
Stenbord 17/1800-tal
Stenbord 17/1800-tal

Såld för:

32 000 SEK

Utropspris

40 000 SEK

STENBORD, Skåne 17/1800-tal, skiva av komstasten, underrede i ek och furu med balusterformade ben med fotkryss, sarg med en låda, höjd 80, 162 x 83 cm

Slitage, underrede kompletterat, lagning

785253

2020-09-13