Soffa, Louis XV

Soffa, Louis XV
Soffa, Louis XV
Soffa, Louis XV
Soffa, Louis XV
Soffa, Louis XV
Soffa, Louis XV
Soffa, Louis XV
Soffa, Louis XV
Soffa, Louis XV
Soffa, Louis XV
Soffa, Louis XV
Soffa, Louis XV

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

SOFFA, Louis XV, Frankrike, träskuren dekor, kredering med spår av förgyllning, dekor av blommor, volutformade armlän, svängda framben med akantushölster, sitthöjd 41, längd 127 cm

Ställvisa skador och lagningar, krederingsbortfall

785255

2020-09-13